Administracja i obsługa

JULIA SIEDLACZEK – pomoc nauczyciela

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku pedagogika małego dziecka. Posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć z bajkoterapii, odbyła szkolenie obejmujące elementy sceniczne i sposób posługiwania się głosem w opowiadaniu i czytaniu bajek dzieciom. Prywatnie rozwija się na wielu płaszczyznach, jej pasją od dziecka jest taniec, uwielbia dekorować, przerabiać, tworzyć, tak zwane „coś z niczego”.

„W pracy z dziećmi najbardziej ujmuje mnie ich szczerość i łatwość w wyrażaniu emocji. Uśmiech dziecka jest dla mnie największą motywacją i potwierdzeniem, że robię to, co lubię. Kreatywność i wyobraźnia to dwa przewodnie słowa, którymi kieruję się pracując z przedszkolakami”

KAROLINA ROWIŃSKA – pomoc nauczyciela

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Posiada 4 letnie doświadczenie w pracy z przedszkolakami, wcześniej pracowała jako opiekunka dziecięca. W przedszkolu „Wyspa Przygód” pracuje od początku jego działalności.

„Jestem osobą sumienną i odpowiedzialną, staram się poznawać świat oczami dziecka co daje mi mnóstwo satysfakcji. Każdy kolejny dzień spędzony z przedszkolakami utwierdza mnie w przekonaniu, ze robię to co kocham.”

EWA CICHOCKA – pomoc nauczyciela

Studentka ostatniego roku pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie. Interesuje się fotografią i matematyką.

„Praca z dziećmi wymaga sporo cierpliwości, zrozumienia oraz wytrwałości, dzieciaki oddają w zamian ogrom satysfakcji i spełnienia. Uczę moich podopiecznych myślenia logicznego i zadaniowego. Staram się otoczyć każde dziecko opieką i dbam o to by czuło się w przedszkolu radosne i bezpiecznie”

ANNA SKUBISZ – pomoc nauczyciela

Wykwalifikowany asystent nauczyciela przedszkola oraz terapeuta ręki. Posiada 4 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. W „Wyspie Przygód” pracuje od początku jej działalności. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu animacji małego dziecka.

Prywatnie mama 9 letniej Marysi. Interesuje się wędkarstwem i podróżami. 

MONIKA KRZESZOWSKA – pomoc nauczyciela

Absolwentka Szkoły Ekonomicznej I Kosmetycznej. W przedszkolu „Wyspa Przygód” pracuje od początku jego działalności. Wcześniejsze doświadczenia to praca biurowa oraz prywatna opieka nad dziećmi. Prywatnie mama 4 letniego Antosia. Interesuje się modą, kosmetologią oraz muzyką.

,,Jestem osobą odpowiedzialną i z zaangażowaniem wykonuję swoją pracę. Oddaję dzieciom całe serce bo wiem, że to odwzajemnią. Moja praca i bycie mamą motywuje mnie, aby dalej rozwijać się w tym kierunku. Moje motto to:  Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż”

PAULINA BERNARD – pomoc nauczyciela

Absolwentka Szkoły Ekonomicznej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku pomocy nauczyciela. Jest osobą kreatywną, odpowiedzialną, cierpliwą i konsekwentną. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie. W wolnych chwilach uwielbia jeździć na rowerze oraz czytać książki.

„Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji oraz mnóstwo pozytywnej energii. Jest dla mnie pasją, z której czerpię wiele radości.”

MONIKA SOBOL – pomoc nauczyciela

Absolwentka Szkoły Technicznej. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jest mamą dwóch chłopców trzyletniego Krzysia i ośmioletniego Przemka.

„Wiem ile wysiłku trzeba włożyć w wychowanie, ale też wiem jak ogromna jest radość gdy dziecko osiąga swoje małe sukcesy. Pomagam przedszkolakom poznawać świat, pokonywać strach przed nieznanym. Uwielbiam się z nimi bawić i obserwować radość na ich twarzach. Praca w przedszkolu to moje marzenie. Chciałabym wykorzystać moje doświadczenie w pracy z dziećmi, aby pomóc przedszkolakom radośnie przeżyć dzieciństwo i dzielenie wkroczyć w ten trudniejszy etap życia jakim jest szkoła”

PAULINA DOBROGOWSKA – pomoc wychowawcy

Wykwalifikowany asystent nauczyciela przedszkola. Osoba ciepła i zaangażowana w swoją pracę. Uwielbia rozwijać swoje zainteresowania poprzez lekturę dobrej książki.

„Poprzez codzienny kontakt z przedszkolakami sama uczę się od nich nowych rzeczy. Dzięki temu cały czas rozwijam się w wielu aspektach życiowych. Pomagam dzieciom w codziennych czynnościach, dbam o ich bezpieczeństwo, przekazuje im zdobytą wiedzę i obdarowuję ciepłym uśmiechem.”

SYLWIA CHROMIŃSKA – pomoc nauczyciela

Wykwalifikowany asystent nauczyciela przedszkola. Posiada 5 letnie doświadczenie w pracy na tym stanowisku. Pracowała zarówno w placówkach publicznych jak i niepublicznych. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci.

„Staram się zapewnić moim podopiecznym poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji podczas pobytu w przedszkolu. Otaczam ich troską i opieką aby ułatwić im proces edukacji przedszkolnej”.


Komentowanie jest wyłączone.