Punktualny Przedszkolak

W naszym przedszkolu został wdrożony system Punktualny Przedszkolak stworzony przez firmę BioSys. System ten jest zaprojektowany specjalnie na potrzeby przedszkoli w celu zliczania czasu pobytu dzieci w placówce i rozliczania z godzin płatnych.

Zasady działania systemu

Każdy rodzic bądź opiekun prawny otrzymuje kartę, która uprzednio została przypisana do dziecka. Po przyjściu do placówki rodzic przykłada kartę do czytnika znajdującego się na korytarzu przy głównym wejściu do przedszkola.

W ułamku sekundy urządzenie komunikuje rodzica o sczytaniu karty słowem „dziękuję”. W przypadku odbioru dziecka z przedszkola sytuacja wygląda tak samo. System dokładnie rejestruje godzinę przyprowadzenia i odbioru dziecka z przedszkola.

Punktualny Przedszkolak zdecydowanie ułatwia pracę osób odpowiedzialnych za ewidencję czasu pobytu dzieci w naszej placówce. Urządzenie automatycznie zapisuje godziny przyprowadzania i odbierania dzieci, następnie zlicza godziny płatne i bezpłatne co minimalizuje błędne naliczenia oraz odciąża zarówno rodzica jak i nauczyciela w codziennym podpisywaniu list obecności.

Dzięki tak zorganizowanej pracy nauczyciel może więcej czasu poświęcić na poranne i popołudniowe zabawy z wychowankami.

Komentowanie jest wyłączone.